Obecnie pracuję przede wszystkim z osobami borykającymi się z problemem cukrzycy i jej powikłań. Wśród moich zainteresowań znajdują się także inne choroby tzw. dietozależne, promocja zdrowego trybu życia, poradnictwo żywieniowe oraz trening zdrowotny. W pracy z moimi pacjentami chętnie korzystam z nowych technologii, zwłaszcza z programów komputerowych do analizy danych z glukometrów i pomp insulinowych.

Diagnostyka i leczenie cukrzycy, powikłań cukrzycy, poradnictwo żywieniowe, trening zdrowotny

Czym się zajmuję

Jestem lekarzem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, specjalistą chorób wewnętrznych i diabetologiem. Swoją wiedzę i umiejętności  zdobywałam w:

  • Oddziale Chorób Wewnętrznych WSSP ZOZ w Nowej Soli,

  • Oddziale Chorób Wewnętrznych i Diabetologii ZOZ MSWiA w Zielonej Górze,

  • Poradni Diabetologicznej Consilium w Zielonej Górze oraz

  • na stażach specjalizacyjnych w Klinice Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii z Poradnią Diabetologiczną Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie.

Lekarz diabetolog, leczenie cukrzycy

Kilka słów o mnie

  • certyfikat Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego potwierdzający umiejętności w zakresie leczenia osobistymi pompami insulinowymi,

  • certyfikat ukończenia szkolenia w zakresie wielodyscyplinarnego postępowania z pacjentem z zespołem stopy cukrzycowej

  • certyfikaty Szkoły Podologii Bernadetty Chudzikowskiej-Łaś z zakresu podstawowego i specjalistycznego zabiegu podologicznego z uwzględnieniem opieki nad diabetykiem

Leczenie osobistymi pompami insulinowymi, leczenie stopy cukrzycowej, podologia

Dodatkowe kwalifikacje

W trosce o zapewnienie Państwu usług zdrowotnych zgodnych z najnowszymi wytycznymi stale podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc regularnie w konferencjach, kursach i szkoleniach, a także zapoznaję się z literaturą fachową.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego i Europejskiego Stowarzyszenia do spraw Badań nad Cukrzycą.

Stały rozwój zawdowy, kursy, szkolenia, konferencje

Rozwój zawodowy

Diabetolog Katarzyna Wakulińska, gabinet prywatny Zielona Góra

DIAMED. Prywatna Praktyka

Internistyczno - Diabetologiczna

Katarzyna Wakulińska

Niniejsza witryna ma charakter wyłącznie informacyjny, a publikowane treści mają na celu edukację diabetologiczną oraz promowanie szeroko pojętej świadomości zdrowotnej i zdrowego trybu życia. Na podstawie uzyskanych informacji nie należy podejmować samodiagnozowania ani samoleczenia i w żadnym wypadku nie mogą one zastąpić wizyty u lekarza.

 

 

Polityka prywatności